Termíny státních zkoušek

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

Nejbližší BZK se budou konat 30. a 31. ledna 2019.

Kontrola splnění studijních povinností před BZK a závazná přihláška k BZK se řídí podle harmonogramu aktuálního akademického roku. Přihlášku do SIS na zimní termín BZK je třeba odevzdat do 14. 12. 2018.

Bakalářskou práci na zimní termín BZK je nutné odevzdat na katedru výhradně ve čtvrtek 3. ledna 2019 v době od 10 do 12 a od 14 do 16 hod. Mimo tento termín a tuto dobu pouze na základě individuální domluvy (s dr. Kopeckým nebo dr. Šerákem). Společně s bakalářskou prací student/ka odevzdá také vyplněný Informační list, který je ke stažení na webu katedry v sekci Užitečné odkazy - Formuláře. Posudky budou k dispozici v SIS a k nahlédnutí na katedře 5 dní před konáním BZK.

Kontrola a vložení BP do SIS probíhá ve dvou krocích:

1/ S dostatečným předstihem (doporučujeme MINIMÁLNĚ DESET DNÍ) před termínem odevzdání vytištěné, svázané (stačí kroužková vazba a oboustranný tisk) a podepsané bakalářské práce (ve 2 exemplářích) nahraje student/ka ke kontrole elektronickou verzi textu do SIS pomocí „Předběžné kontroly na plagiáty“ (postup naleznete zde). Protokol s výsledkem předběžné kontroly na plagiáty student/ka po obdržení neprodleně odešle, spolu s dokumentem s vlastními zpracovanými komentáři k jednotlivým shodám, sekretariátu katedry a v kopii vedoucímu práce.

2/ Bakalářskou práci do SIS – v modulu Témata prací – student/ka vloží až po fyzickém odevzdání dvou exemplářů práce na katedře a výslovném souhlasu katedry (postup naleznete NA STRANĚ 7 pod tímto odkazem:http://www.ff.cuni.cz/FF-9045-version1-vkladani_praci_STUDENT1.pdf). Obsah a úprava tištěné i elektronické podoby textu musejí být zcela identické.

Otázky ke státním bakalářským zkouškám platné pro BZK od června 2015

NAVAZUJÍCÍ MAGISTERSKÉ STUDIUM

Nejbližší SZZK se budou konat 30. a 31. ledna 2019.

Kontrola splnění studijních povinností před SZZK a závazná přihláška k SZZK se řídí podle harmonogramu současného akademického roku – k zimnímu termínu SZZK je třeba odevzdat přihlášku do SIS do 7. 12. 2018.

Diplomovou práci na zimní termín SZZK je třeba odevzdat na katedru výhradně ve čtvrtek 3. ledna 2019 v době od 10 do 12 a od 14 do 16 hod. Mimo tento termín a tuto dobu pouze na základě individuální domluvy (s dr. Kopeckým nebo dr. Šerákem). Společně s diplomovou prací student/ka odevzdá také vyplněný Informační list, který je ke stažení na webu katedry v sekci Užitečné odkazy - Formuláře. Posudky budou k dispozici v SIS a k nahlédnutí na katedře 5 dní před konáním SZZK.

Kontrola a vložení DP do SIS probíhá ve dvou  krocích:

1/ S dostatečným předstihem (doporučujeme MINIMÁLNĚ DESET DNÍ) před termínem odevzdání vytištěné, svázané (stačí kroužková vazba a oboustranný tisk) a podepsané diplomové práce (ve 2 exemplářích) nahraje student/ka ke kontrole elektronickou verzi textu do SIS pomocí „Předběžné kontroly na plagiáty“ (postup naleznete zde). Protokol s výsledkem předběžné kontroly na plagiáty student/ka po obdržení neprodleně odešle, spolu s vlastními komentáři k jednotlivým shodám, sekretariátu katedry a v kopii vedoucímu práce.

2/ Diplomovou práci do SIS – v modulu Témata prací – student/ka odevzdá až po fyzickém odevzdání dvou exemplářů svázané práce na katedře a výslovném souhlasu katedry (postup naleznete NA STRANĚ 7 pod tímto odkazem:http://www.ff.cuni.cz/FF-9045-version1-vkladani_praci_STUDENT1.pdf). Obsah a úprava tištěné i elektronické podoby textu musejí být zcela identické.

Otázky ke státním závěrečným zkouškám – navazující magisterské studium započaté od akademického roku 2015/2016
Otázky ke státnímm závěrečným zkouškám – navazující magisterské studium započaté do akademického roku 2014/2015