Pracovní právo pro personalisty II

Kurz Pracovní právo pro personalisty II. bude otevřen v roce 2020 v návaznosti na kurz Pracovní právo pro personalisty I., který byl zahájen v roce 2012.

Pracovní právo pro personalisty II 2020

Katedra andragogiky a personálního řízení, Filozofická fakulta, Univerzita Karlova, v rámci programu celoživotního vzdělávání otevírá vzhledem k opakujícím se podnětům absolventů kurzu Pracovní právo pro personalisty I. od ledna 2020 navazující kurz Pracovní právo pro personalisty II.  Garantkou tohoto kurzu je vedoucí katedry PhDr. Renata Kocianová, Ph.D.

Kurz je zaměřen na specifické oblasti pracovněprávních vztahů, se kterými se setkávají personalisté ve své praxi velmi často. Součástí kurzu je řešení praktických příkladů z personální praxe, k jednotlivým tématům mají účastníci prostor pro své dotazy.

Odbornou garantkou a lektorkou kurzu Pracovní právo pro personalisty II. je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo. Mgr. Romana Náhlíková Kaletová je autorem celé řady pracovněprávních odborných článků, je členem kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV) a zakládajícím členem asociace advokátů specializujících se na pracovní právo – Czech Employment Lawyers Association (CzELA). Mgr. Romana Náhlíková Kaletová bude přednášejícím následujících tematických modulů: Skončení pracovního poměru ve světle judikatury českých soudů; Workshop; Agenturní zaměstnávání; Slaďování pracovního a soukromého života.

Mgr. Marie Janšová, partnerka advokátní kanceláře LEGALITÉ advokátní kancelář s.r.o. specializující se na pracovní právo, bude přednášet téma Diskriminace, nerovné zacházení a šikana v pracovněprávních vztazích.

JUDr. Martin Mikyska, advokát, přední odborník a znalec specializující se na náhrady za ztrátu na výdělku při úrazech a nemoci z povolání, bude přednášet téma Náhrada majetkové a nemajetkové újmy zaměstnavatelem zaměstnanci, včetně pracovních úrazů a nemocí z povolání.

Mgr. Barbora Suchá, advokát advokátní kanceláře Weinhold Legal, v.o.s. specializující se na pracovní právo, bude přednášet téma Pracovně-lékařské služby.

Typ kurzu:
zájmový

Forma kurzu: prezenční

Požadavky pro zařazení do kurzu: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

Rozsah kurzu: kurz tvoří 5 modulů, celkem 20 vyučovacích hodin (1 modul / 4 vyučovací hodiny)

Osvědčení: absolventi kurzu obdrží osvědčení vydané FF UK

Zahájení kurzu: 6. 2. 2020

Cena kurzu: Kč 13.915,- včetně DPH (studijní podklady pro účastníky jsou v ceně kurzu)

Další informace ke kurzu: zde

Přihláška: zde